Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Euronics áruhitel telefonra...

Euronics áruhitel telefonra és törlesztés hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A tegnapi nap folyamán kihoztam egy iphonet részletre fizetéssel.Cetelem áruhitel és hitelkártya van a szerződésbe.A törlesztést úgy választottam hogy bankon keresztül utalom az összeget.A másik a csoportos beszedési megbízás lett volna de nemtudtam annak van e hátránya vagy bármi így az utalásnál maradtam.Kérdeztem az üzletbe a hölgyet miként és hova kell utalnom a törlesztőt azt mondta minden benne van a papírokban.Na hát most lehet én nézek valamit el de semmilyen infót nem találok(egy számlaszám van az Euronicsnak ami a számlán van) hogy hova kéne utalni. Bezzeg a hitelkártyáról adtak vagy 10 papírt.Lehet még módosítani hogy csoportos beszedésre módosítom a fizetést?Teljesen összevagyok zavarodva hogy most hogyan fogom fizetni a törlesztőjét a telefonomnak én azt hittem egyszerű adnak egy számlaszámot,dátumot meg összeget és utalom is.Ne írjatok kérlek rossz kommentet.Előre is köszönöm aki segít.

2022. jún. 4. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

A csoportos beszedésinek semmi hátránya nincs, sőt, az ilyeneket lehet vele megelőzni. Legközelebb használd azt.

Pedig ott kell lennie valahol! Az euronics-esre ne utald, nekik már semmi közük a hiteledhez. A cetelemes hitelszerződésen kell lennie.

Be tudod állítani a netbankodban a csoportos beszedést is persze.

[link]

Ebben van egy azonosító amit be kell írni a csoportos beszedés beállításakor Kedvezményezett azonosítója.

2022. jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kb 1-2 hét, mire a bank kiküldi a levelet, abban benne lesz minden
2022. jún. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Utolsó jól mondja,minden információ az utalással kapcsolatban a levélben lesz,amit a bank kiküld(ött)

Feltételezem,már meg is kaptad.

Bár ezt a hitelügyintézőnek illene elmondania.

A csoportos beszedés előnyösebb,nincs az a veszél,hogy megfeledkezel a fizetésről.

2022. jún. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!