Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért lehet az, hogy a péntek...

Miért lehet az, hogy a péntek este 8 körül elutalt pénz még most sem ért ide?

Figyelt kérdés
Küldött képernyőfotót, a számlaszám stimmel és harmadika, azaz péntek szerepel a feldolgozás napjaként. Különböző bankok.
2022. jún. 5. 02:07
 1/7 anonim ***** válasza:
12%

Azért, mert nem bankon belüli utalás. Ha mindkét fél ugyanannál a banknál van, akkor azonnal utal.

Ha nem azonos banknál vagytok, akkor a keddi nyitásnál jelenik meg.

2022. jún. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ettől függ. Bankok között is működik az azonnali utalás értékhatáron belül 24/7. Itt vagy nem azonnali utalással lett küldve, vagy értékhatár feletti.
2022. jún. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Vagy nem volt fedezete vagy el sem küldte és kamu a képernyőfotó.
2022. jún. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Illetve két magyar szamlaszamrol van szó?
2022. jún. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Magyar számlák, igen. Nem nagy összegről van szó, és nincs értelme kamuznia a képernyőfotóval.
2022. jún. 5. 11:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom (de nem feltetlenul minden bank kozott van igy) hogy kulonbozo magyar bankok kozotti Forint atutalas ha nincs egyeb problema (pl fedezethiany) kb 10 masodpercen belul megerkezik. Tobbszor tapasztaltam mar. Meg hetvegen is.


A kerdesedre a valasz:

Leginkabb akkor van ha nem teljesul, ha hibas a szamlaszam, vagy nincs eleg fedezet... Vagy "emberi" hiba.

Pl.ilyenbe mar en is belecsusztam. Nem utaltam... csak "elokeszitettem" az utalast (van olyan netbank ahol ilyet is lehet csinalni). De valos utalas nem tortent csak en hittem azt.


Nezd meg a netbankodban a tranzakciokat es ott latni fogod egyaltalan tortent-e valami.

2022. jún. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Érdekes, kedden megjött. Szerintem elállította és olyan napra tette a teljesítést (?), hogy csak banki időben jött meg.

Na mindegy, nem tudom, hogy ez hogy sikerült neki.

2022. jún. 8. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!