Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-ben online (netbank vagy...

OTP-ben online (netbank vagy applikáció) mennyi időre visszamenőleg látszik a számlatörténet vagy a kivonatok?

Figyelt kérdés

Nem én vagyok az OTP-s, csak valaki állítja, hogy pár év már nem látszik.


Akár netbank, akár alkalmazásban a számlatörténetben vagy a havi számlakivonatok lekérdezésénél időben meddig lehet visszamenni?


Köszi!



2022. jún. 6. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én két évet simán lehívok a havi elszámolásból.
2022. jún. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Netbankon siman le tudod kerni
2022. jún. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, na de mennyi időre visszamenőleg, ez a kérdés.
2022. jún. 6. 09:26
 4/6 A kérdező kommentje:

És rá lehet egy adott személy nevére keresni, hogy kilistázza?


Kilistázza azt is ilyenkor ha átutalás jött tőle meg ha pénztári befizetés? Vagy hogy működik?

2022. jún. 6. 10:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függően, hogy kinek milyen jellegű számlája van, más és más a menűnek a neve, de a számla nyitásától kezdve el lehet érni valahogy a pénzforgalmat. Bármilyen régen volt is. Vagy a havi zárásokat, ami alapján a díjakat, sms-eket kiszámlázták havonta egyszer. Ezeken a számla összes adott havi forgalma is tételesen szerepel.
2022. jún. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi!
2022. jún. 7. 11:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!