Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ukrán bankkártyám egyenlegét...

Ukrán bankkártyám egyenlegét nem tudom nézni itt Magyarországon? Lehet-e feltölteni a kártyát?

Figyelt kérdés

Üdv!

Kárpátaljáról vagyok, és az ukrán bankkártyámnak nem tudom nézni az egyenlegét! Oschadbank kártya! Van egy olyan applikáció hogy Oschad24 melyben elvileg lehetne nézni, de nem tudok beregisztrálni! Van-e olyan magyar applikáció amelyben tudom nézni az egyenlegét a kártyámnak? Ukrajnában volt egy atm betettem a kártyát és kiírta az egyenleget!

És még egy kérdés! Itt Magyarországon feltudom-e tölteni az ukrán Visa kártyámat? Otthon a boltokban voltak ATM-ek de azok nem olyanok mint a banki hogy behelyezed a kártyát leveszed, hanem ezen az internetet tudod befizetni, a rezsit a telefonod feltudod tölteni, és ha megadod a kártyaszámot és behelyezed az összeget az jóváírásra kerül a kártyán! Én ezzel töltöttem fel! (Ezen a gépen tudtam a Steam fiókomra casht tenni) itt magyarban van-e ilyen atm melyen lehet a kártyám feltölteni? Tudom hogy van valami OTP befizető atm de félő az elnyeli az ukrán kártyát, vagy azon csak OTP kártyát lehet feltölteni!


2022. jún. 14. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem OTP-s befizető automatában csak OTP-re tölthetsz fel.

Talán a legegyszerűbb ebben a helyzetben az lenne, ha valakinek, akinek van számlája adsz készpénzt, és ő ott helyben átutalja neked, amit azonnal meg is kapsz.


Ha idegen atm-ből veszel le pénzt, úgy tudom akkor is szerepeltetheted az egyenlegedet a bizonylaton, díj ellenében.

2022. jún. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázzunk valamit: a bankkártyán nincs pénz.
2022. jún. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-es!

Tisztázzuk le! Nálunk Ukrajnában számlát nem nyitsz! Ott a bankkártyára tudsz utaltatni ha bemégy egy bankfiókba, vagy egy olyan ATM-hez!

Ott a számla egy más tészta

2022. jún. 14. 13:47
 4/4 Hintalow ***** válasza:

Szia, nemzetközi viszonylatban a bankok rendszerei nem átjarhatóak,(mèg akkor sem ha ugyanannak a kèt leánybankja)

A leìrt megoldasok csak az adott banknak Ukrajnán belüli infrastruktúrájában működnek.

Más országbó egyetlen lehetősèged van rá, ha van itteni számlád, arra befizetve a pènzt tudsz átutalni rá. (Vagy megkèrsz valakit onnan, hogy otthon fizessen be neked)

2022. jún. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!