Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Wise számlára kérhetem a...

Wise számlára kérhetem a forint fizetésem utalását illetve euros fizetés utalását is lehet kérni ide?

Figyelt kérdés
Revolutom van, de ennél úgy tudom, hogy forint fizetéseket jellemzően nem utalnak, mert nem magyar bankszámlaszám, ìgy ezt nem kértem a munkaadómtól. Úgy olvastam a Wise-nál magyar bankszámlaszám van, ebből a szempontból jobb, de a Wise-t alig ismerem. Az is érdekel, hogy milyen a Wise, melyik jobb és miért.

2022. júl. 28. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Mindkettő jó, másra valók.

2022. júl. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Wise-nak akkor jó, ha devizában kapod a fizetésedet, mert akkor devizában is marad, viszont jó árfolyamon el tudod költeni. Ha forintban kapod, akkor semmi értelme.
2022. júl. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de ami fontos lenne, hogy a Wisera lehet magyar fizetést utalni? Sajnos ez nem túl pontos információ nekem,és válasz a kérdésemre, hogy "mindkettő jó".
2022. júl. 28. 11:48
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Nyithatsz rajta magyar bankszámlát, amire elvileg lehet utalni. Kérdés csak az, hogy mi hasznod van belőle?
2022. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Például az a haszna belőle, hogy ingyenes a számlavezetés és a kártya, és az utalásokat se terheli a tranzakciós adó.

Aki meg szintén ilyen számlát használ, annak rendszeren belül teljesen ingyen küldhet pénzt.

2022. júl. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Nyithatsz rajta magyar bankszámlát, amire elvileg lehet utalni. Kérdés csak az, hogy mi hasznod van belőle?"


Az a haszon, amit szeretnék, hogy jelenleg magyar számlaszámra kapom a HUF fizut, és átküldöm, majd átváltom Revoluton eurora, ha megyek külföldre. Jobb lenne, ha nem kellene utalgatni időben is ide-oda,hanem azonnal át tudnám váltani a Wiseon eurora ami szükséges.

2022. júl. 29. 10:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Wise-on a kártyával mindegyik számláról tudsz költeni, tehát ha HUF van a számládon, de EUR-t költesz, akkor a Wise szépen átváltja.
2022. júl. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az jó, ha a Wise az átváltja, ha

eurot költök, korrekt árfolyamon? Én nem tudok manuálisan váltani?

2022. júl. 29. 19:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha fingod nincs mit csinálhatsz Wise-on, akkor miért nem olvasod el a weboldalukon?
2022. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyanazonaz árfolyamon váltja át kártyás fizetésnél, mintha az alkalmazásban váltanál manuálisan.
2022. júl. 30. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!