Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Próbáltam szemèlyi kölcsönt...

Próbáltam szemèlyi kölcsönt igènyelni a Raiffeisen-banknál de elutasították esetleg valami más bank?

Figyelt kérdés
Szlovákia állampolgár vagyok de már 2 ève Miskolcon dolgozok van állandó lak címem Magyarországon nincs sehol ès semmi hitelem...24 èves vagyok Valaki tud esetleg valami más bankot ajánlani? Azt mondták mennyek vissza egy hónap múlva ès meg próbaluk újra.

2022. aug. 1. 13:55
 1/4 A kérdező kommentje:
2millió 800 ezret akartak adni de elutasították.
2022. aug. 1. 13:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Van itteni munkaviszonyod és lakcímed?
2022. aug. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Illetve be tudtál nyújtani minden kért dokumentumot és már utána a bírálatnál utasítottak el?
2022. aug. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, minden rendben volt a papirokal van mèg rajtam kivül 3 kollegàm akikkel ugyan azon a lak címen vagyunk meg próbàltuk mind a nègyen nekik sikerült nekem pedig nem.
2022. aug. 1. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!