Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van egy bankszámlám, amin...

Van egy bankszámlám, amin forint van. Szeretnék ismerősömnek utalni pénzt Ukrajnába, neki ottani Hrivnya alapú számlája van. Ezt meg tudom tenni? Mi kell hozzá, hogy utalni udjak neki pénzt?

Figyelt kérdés
Szeretnék 50000 forintnyi összeget átutalni az ő számlájára. Mennyibe fog ez nekem kerülni, egyáltalán ezt lehet? Vagy ez hogy működik? Soha nem csináltam még ilyet.
2022. aug. 9. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:
73%

Lehet. Nemzetközi atutalassal IBAN szamra, de draga lesz meg az ukran bank olyan szarul valt, hogy 40-et kap belőle meg csak. Wise egy fokkal jobb, ott az utalas maga nem 2 ezer Ft, csak 100 korul, de szinten rosszul valt.

Igazabol vannak mas módszerek is, ami olcsóbb es jobb , de elegge bonyolultak es írod hogy nem szoktal ilyeneket csinalni .

2022. aug. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!