Revolut vagy Wise?

Figyelt kérdés

Melyiket ajánlanátok inkább deviza (chf, eur, usd) váltásra és tárolásra?

Vagy ti bíztok a forintban?



2022. aug. 14. 12:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Melyiket tartjátok biztonságosabbnak?
2022. aug. 14. 12:45
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én fontba szoktam átváltani, mert kb minden családtagom Angliában él, és ha járok ki akkor jól jön.


Forintban semennyire sem bízok nyilván.. mindkettő bankot használom, de jobban szeretem a Revolut-ot. Modernebb, ingyen feltölthetem a magyar bankomról pénzzel, valamint szerintem olcsóbb is az átváltás, meg az utalás is ingyenes.

Szerintem mindkettő biztonságos.

2022. aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
Elnézve a forint elmúlt néhány évét, én nem bízok benne, hogy erősödni fog. Folyamatosan gyengült az évek alatt és sosem erősödött vissza a korábbi szintre, maximum pár napra. Én használom a Wiseot, Revolutot is, egyelőre pozitív a tapasztalatom vele. Olvastam néhány negatív kommentet, de tény, hogy aki ilyet tapasztal, az kommentel, akik elégedettek, ők ritkán. Az OTP Facebook oldalán is sok negatív vélemény van, szóval gondolom ebből nem kell nagy következtetéseket levonni.
2022. aug. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!