Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Bank appon belül hol...

OTP Bank appon belül hol találom a nyilatkozatot vagy opciót ami után havi 2x150-e Forintot díjmentesen tudnék ATM ből levenni?

Figyelt kérdés

2022. aug. 26. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer megtaláltam nagyon nagy nehezen, majd kiírta hogy menj be egy bankfiókba, ami nyilván csak 4-ig meg 5-ig van nyitva amikor te 6-ig dolgozol, mert ez túl bonyolult feladat nekünk a 21. században, hogy egy papírt digitálisan elfogadjanak.

Azért is be kellett mennem hogy ne kapjak több fizetős sms-t, mert szerződésmódosítással jár:Ddd

2022. aug. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Összesen 150 ezret lehet max 2 tranzakcióval ingyen felvenni, nem 2x150 ezret
2022. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Webes felületen be lehet állítani. Szerintem az appon nem.
2022. aug. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja értem összesen 150e Ft, köszönöm jó tudni.

OTP oldalán az van írva hogy internetbank és azon belül igénylések/díjmentesen pénz felvétel de persze semmi hasonlót nem láttam vagy csak így fáradtan voltam 'vak'.

Elég gáz hogy otp atm ből bizonyos összegnél már drágább otp kártyával pénzt fel venni mint ha egy 'idegen' atm-ből tenném és még ezt a díjmentes dolog igénylését is nehezítik. Még a végén inkább használok Wise kártyát úgyis tervezem hogy külföldre megyek és még azzal is olcsóbb az atm használat.

Mindenesetre köszönöm a válaszokat, további kellemes napot.

2022. aug. 26. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az internetbankban, a RÉGIBEN, nem az újban és nem mobilon!
2022. aug. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!