Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeptemberben már várható...

Szeptemberben már várható diákhitel folyósítás?

Figyelt kérdés
Mindenki mást mond és már magam se tudom mi az igaz. Ha egy összegben igényeltem akkor is szeptemberben várható az utalás? Vagy akkor csak októberben?

2022. aug. 28. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Októberben. Ne arra figyelj, ki mit mond, hanem hogy mi van leírva hivatalosan.
2022. aug. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Várható igen, az egyetemed TO-jától függ, hogy mikor igazolják vissza a jogviszonyod és az mikor kerül fel a FIR-be.
2022. aug. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%

Tavaly is, ha egy összegben kérted, kiutalták szeptemberben egy havit, októberben a többit egyben


tehát pl 750 ezer esetén:


szeptember: 150 k

oktüber 600 k

2022. aug. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én egyben megkaptam szeptember 2. hetében tavaly.
2022. aug. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szofiiiis ***** válasza:
89%
Igen, már kiutalják szeptemberben az elsőt. Már előző évben is ugyanez volt. Amont FIR-be bekerül a jogviszonyod visszaigazolása, már szeptemberben utalnak.
2022. aug. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van ahogy többen is mondták, ha egy összegben kéred, akkor szeptemberben megkapod (ha havi részletekbe, akkor is jön az első szeptemberben), amint a to/th (egyeteme válogatja) visszaigazolja a jogviszonyod automatikusan átkerül a FIR-be is és utána utalják. Nekem az elmúlt 2 félévben 10-én illetve 8-án jött az utalás.
2022. szept. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!