Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ilyenkor hétvégén is átmegy...

Ilyenkor hétvégén is átmegy az utalás?

Figyelt kérdés
Egy oldalon tegnap előfizettem átutalást választottam,internetbankba beléptem beírtam az összeget kedvezményezett ilyesmiit és már küldtem is az utalást.Az otp vissza is jelezte sms-ben meg a net bankban,hogy az összeg levonódott a pénzemből de ahol előfizettem azt írja,hogy nem vagyok előfizető.Akkor ha levonja a bank a számlámról a pénzt attól még a címzett nem kapja meg majd csak mondjuk hétköznap?

2022. aug. 28. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
ha tőled levonják, akkor ő megkapja.
2022. aug. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor miért írják még mindig,hogy nem vagyok előfizető?
2022. aug. 28. 19:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert senki nem írja át a státuszod hétvégén.
2022. aug. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem de akkor remélem az előfizetés majd csak akkor kezdődik mikor át írják azt a státuszt.
2022. aug. 28. 19:51
 5/5 A kérdező kommentje:

3/


Na hétfő van és a státuszom még mindig változatlan,nem vagyok előfizető de a pénz átment. Ez kicsit felháborító.

2022. aug. 29. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!