Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van-e erre valamilyen megoldás...

Van-e erre valamilyen megoldás, hogy a mamám ne kapjon SMS-t ha bármilyen tranzakciót csináltam a bankkártyával (vásárlás, pénzfelvétel)?

Figyelt kérdés
Én nem akartam bankkártyám csinálni de a mamám felajánlotta hogy az egyiket oda adja amit nem használ és ami jön nekem fizetésem mert ugye az ő kártyájára jön így azt nekem átutalja. Csak abba nem gondoltam bele hogy így mindent fog látni, hogy mikor hol és mennyit költöttem és mivel náluk lakom és még van pár hónap az elköltözésemig így az menne hogy miért költötted el miért vetted le a pénzt meg ilyenek

2022. szept. 7. 10:22
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
A pénz nem kártyára jön, hanem számlára. HA az ő számlájához két kártya van, akkor mit és miért utal???
2022. szept. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%
Mama tudja az sms-eket letiltani.
2022. szept. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
100%
#1, jahh, hát nekem is zavaros ez az egész. Kérdező, van számlád, de kártya nincs hozzá? A bankban is ki tudod venni a fizetésedet, emiatt nem kell öreganyád számlájával/kártyájával bohóckodni.
2022. szept. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
100%

3, de akkor ha van számlája, ahova a mama átutalja a pénzt, amihez nincs kártya, akkor mivel veszi le, és miért a mama kap az ő számlaforgalmáról sms-t? :D

Katyvasz az egész.

2022. szept. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
88%

#4, mama számlájára kéri a fizetést, a mama onnan tovább utalja az ő számlájára. Nem mindet, hanem részben csak. A maradékot - amit mama szerint elkölthet -, azt a mama kártyájával leszedi (vagy a boltban a mama kártyájával kifizeti). Így tudom elképzelni. (Valószínűleg van az öregasszonynak egy alkártyája, azt használhatná.)

Fölöslegesen bonyolult, az biztos.

2022. szept. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:
Nincs se számlám se kártyám. Csak a munkahelyen meg kellett adnom egy kártyát amire utalják a pénzt és a mamámét adtam meg
2022. szept. 7. 10:50
 7/55 A kérdező kommentje:
A mamám rá még ne keressetek olyan alpári szavakat amiket írtatok
2022. szept. 7. 10:52
 8/55 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs számlád, akkor hová utalja a mama a fizetésedet?
2022. szept. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
Van egy nem használt bankkártyája és van egy amit használ... Na most erre kapja a pénzt és amit nem használ azt oda adta nekem és arra utalja át
2022. szept. 7. 11:04
 10/55 anonim ***** válasza:
92%
Ideje saját számlát csináltatni, van egy csomó számlacsomag, ami ingyenes vagy minimális a költsége
2022. szept. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!