Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Online miért nem lehet fizetni...

Online miért nem lehet fizetni kártyával?

Figyelt kérdés

OTP Junior kártyáról van szó, pár hónappal ez előtt még működött az online fizetés.

Már több webshopban, illetve Facebook és Google hirdetésnél is próbáltam volna kártyával fizetni online de nem tudtam, Google például azt írta ki hogy ismeretlen okból a bank nem hajtotta végre a tranzakciót.

A kártyaadatokat jól adtam meg, a kártya használható, fizikálisan üzletben tudok fizetni vele és egyenleg is van rajta.

Esetleg valakinek ötlete?



2022. szept. 7. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Limitbeállítás?

Illetve - bár nem tudom, hogy otp-juniornál van-e ilyen -, az én bankomnál aktiválni kellett a fene se tudja hány lépcsős azonosítást. Ha ez elmaradt, addig nem lehetett vele webshopban vásárolni. És igen, ez kb. pár hónapja volt.

2022. szept. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szintén megszenvedtem vele, a kártyalimitet lejjebb vették, de hiába emeltem vissza még mindig nem volt jó, erre kiderült, hogy letiltotta magának a netes vásárlást.

Ezek után meg 3 jegyű telekódot kért, amit eddig soha, de ehhez nem a kártyán levő számot kellett megadni, ismét vissza a beállításokba telekód változtatás, nem volt megadva semmi benne, megadtam neki utána megerősítettem az SMS kód alapján és most már működik.

2022. szept. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor lehet magának tiltotta le nekem is, mert 2ezer forintot sem enged jelenleg.
2022. szept. 7. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!