Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP netbank?kéri a jelszót,ami...

OTP netbank?kéri a jelszót,amit eddig használtam,de most regisztrálok,mit kér?!!!

Figyelt kérdés
Nem volt eddig ez nekem,most próbálom csinálni,regisztrálni,nem értem ha újonnan regisztrálok,jelszót kér,amit eddig használtam,de nem használtam eddig.hogy kell tovább jutni?

2022. szept. 10. 03:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Sms értesítést szeretnék lemondani,de nem tudok regisztrálni,netbank nem volt eddig,hiába regisztrálok,azt írja internetbankhoz eddig használt jelszavam,na az mi? Ezt nem értem
2022. szept. 10. 04:01
 2/5 A kérdező kommentje:
Az exemnel külön mentünk,nem akarom hogy belelásson a számlámba,ami eddig közös volt,neki azóta van másik,lehet azért nem tudok belépni,mert ö regisztrált a kártyaszámommal?
2022. szept. 10. 04:13
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
vannak bajok.
2022. szept. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Ha kozos a szamla azt a bankfiokban lehet megszuntetni. Faradj be oda de ehhez o is kell. Ahogy o se tudja nélküled te se tudod nelkule megszuntetni.
2022. szept. 11. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Veled is vannak bajok szívem,de ezt leszarom te se többet se kevesebbet nem tettél hozzá,viszont a problémam megoldódott. Puszipacsi
2022. szept. 17. 03:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!