Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel plusz elmaradása...

Diákhitel plusz elmaradása esetén utal a Diákhitel központ szabadfelhasználású diákhitelt?

Figyelt kérdés
Két ügyintézőjükkel is beszéltem és mind a kettő mást mondott. Van esetleg, aki diákhitel plusz elmaradás ellenére megkapta már a szabadfelhasználásút? Vagy ne is számítsak rá, amíg nem térül az utalásom?

2022. szept. 13. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel nem kapod meg
2022. szept. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem utalnak addig, amíg tartozásod van. De erről a diákhitel direktben is küldenek tájékoztatót. (általában)
2022. szept. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fizettem ki a szeptemberit, mert 15-e körül szoktam, jött is múlt hét szerdán az üzenet, hogy addig nem fogják folyósítani, amíg nem rendezem a tartozásom. Ki is fizettem, pénteken meg is kaptam a DH1-et.
2022. szept. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem az appot és az emaileket is, nem kaptam ilyen üzenetet, pedig jól jött volna. Mindenkinek köszönöm a választ!
2022. szept. 13. 17:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 30 forint elmaradásom volt. Más ügyben hívtam őket, de magától mondta az ügyintéző hogy amíg tartozás van addig nem utalnak.
2022. szept. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 viri25 ***** válasza:

3.as

Te aznap utaltad at nekik a tartozasod?

En ma utaltam at igy eselyes hogy holnap megkapom a dh 1-et?

2022. szept. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, reggel fél 8-kor kaptam a levelet, délelőtt ki is fizettem. Szerintem megkapod holnap, tudtommal reggel utalnak csak 7 körül.
2022. szept. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megjött már valakinek innen?
2022. szept. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 viri25 ***** válasza:
Dehogy jott meg,miert jonne🥲🥲
2022. szept. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!