Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha hitel törlesztés közben...

Ha hitel törlesztés közben börtönbe kerülök mi történik?

Figyelt kérdés

Van egy folyamatban lévő ügyem (garázdaság) ami 2 éve húzódik, és egyhamar nem lesz lezárva.


Tegyük fel, 2-3 millió Ft-ot felveszek most, de jövőre nyár elején be kell vonulnom börtönbe. Mi lesz a hitellel? Mehetnek a lakcímemre végrehajtani? Vagy ha megkapom a papírt hogy be kell mennem akkor felfüggesztik a törlesztést addig míg bent vagyok?

Köszönöm előre is.


2022. szept. 24. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A bankot nem érdekli, hogy miért nem fizezed, a következne nyek ugyanazok.
2022. szept. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Úgy van mennek a lakcímre behajtani.... Bár úgy tudom a börtönben is lehet dolgozni amiért jár minimális bér. Azzal lehetne törleszteni ha belemegy a bank....
2022. szept. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Lehet hogy nem is kapsz hitelt. A legtöbb bank kér nyilatkozatot, hogy büntető eljárás alatt nem állsz stb...


Lehet csak x-elni kell a papíron de ott van mindig hogy a megadott adatokat büntetőjogi felelősség tudatában teszed...


Idővel ha börtönbe kell menned akkor kiderül, hogy már az igényléskor sem mondtál igazat!


Igazuk van az előttem szólóknak a bankot nem érdekli miért nem fizetsz!

2022. szept. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!