Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért akar levonni a Revolut...

Miért akar levonni a Revolut 8000 Ft-ot, ha megszüntetem az ingyenes próbaidőszakot?

Figyelt kérdés

Nem működött az Applepay, ezért letöltöttem a Revolutot, de rájöttem, hogy ahhoz is kell az Applepay, úgyhogy hagytam. Most kaptam e-mailt, hogy mondjam le az ingyenes előfizetést 7 napon belül, különben levonnak 2000 Ft-ot a számlámról. Megpróbáltam lemondani, de csak azt az opciót látom, hogy “premium csomagról való átváltás”, és valami olyat írt ki, hogy amennyiben lemondom a premium csomagot, akkor 8000 Ft-ot fognak levonni, kivéve, ha 2023 júliusáig megtartom az előfizetést.

Ez mi akar lenni? Mi ez az undorító szennyes, mocskos dolog? Annyit csináltam csak, hogy letöltöttem az appot és jött postán kártya hozzá, amit nem is kértem, csak véletlenül bejelöltem, mert azt írta, hogy ingyenes.

Tanácsot kérek, hogy hogyan tudom lemondani ingyenes az előfizetést?



2022. szept. 26. 19:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál elég figyelmes. Amikor megrendelted a kártyát, akkor fölajánlott többet is, de csak az egyik volt ingyenes, a többi prémium csomaghoz kötött. Olyat választottál, ami ilyen volt, és így előfizettél a prémiumra. Abból is látszik a figyelmetlenséged, hogy véletlenül rendeltél egy kártyát. Érdekes, én nem rendeltem csak úgy véletlenül egy kártyát. Olvasni, olvasni, olvasni.
2022. szept. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Egesz egyszeruen csak retardalt vagy.
2022. szept. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell agyatlanul nyomkodni össze-vissza...
2022. szept. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igazatok van, figyelmetlen voltam, de nem számítottam arra, hogy a próbaidőszak lemondása is pénzbe kerül, eddig minden ingyenes volt.
2022. szept. 26. 20:37
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül bejelöltem.... :DDD Gratulálhatsz magadnak
2022. szept. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem írta, hogy pénzbe kerül. De mindegy, most már mindegy :D
2022. szept. 26. 20:40
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugy irtak meg az appot, hogy neked ne irja, csak mindenki masnak. Igy akartak atverni.
2022. szept. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül előfizettél egy éves csomagra, havi levonással, és véletlenül kértél hozzá prémium metal kártyát. Mennyi véletlen.


Az viszont mindegyik véletlen előtt el volt mondva, hogy ha előbb kiszállsz, akkor valamennyit fizetned kell (pl a metal kártya költségei miatt).


Ez nem lehúzás, hanem benézés. Kezeld akként, legközelebb olvasd el mire kattintgatsz.

2022. szept. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem metal kártyát rendeltem és nyilván figyelmetlen voltam, de azt hittem ez olyan mint a netflix, hogy ingyenes a próbaidöszak és bármikor lemondható.
2022. szept. 26. 21:07
 10/15 anonim ***** válasza:
Jól írja a 2-es. 🤔
2022. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!