Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan érné meg jobban a...

Hagyma9110 kérdése:

Hogyan érné meg jobban a fizetést úgy át vinni forintra hogy abból a lehető legkevesebbet vegye el a bank? Mert azért nem 5ftot von le gondolom euro -> huf át váltásra + tranzakcióra.

Figyelt kérdés

#Euro, forint
2022. szept. 28. 00:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A kérdés alatt úgy értem hogy leszokták venni euroba majd itthon készpénzben átváltani majd úgy fel a számlára. Vagy esetleg transferwise
2022. szept. 28. 00:29
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Revolut
2022. szept. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. szept. 28. 02:26
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Revolut, ha havi szinten akarsz valtogatni kis-kozepes osszegeket, partizezret, parszazezret.


Ha nagy penzeket akarsz (500 ezer felett es milliok), akkor a TransferWise a jobb.

2022. szept. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy belekérdezek én is. #4 azt mondod, hogy a Revolutnál is belefér, hogy pl. alkalomadtán 200 ezret átváltok dollárba? Ilyenekkel nem szoktak kötekedni?

Én pl jelenleg 1200 $-t tartok bent, viszont parázok, hogy mi van ha ugy járok mint néhányan, akiknek zárolja ok nélkül. Én tárolni akarom itt a pénzt, mivel nincsenek költségek.


Erre a célra akkor a Wise jobb?

2022. szept. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

5

Nekem 5+ millió van épp revoluton. Évek óta használom, váltok, nyaraláskor költök róla, újabban már itthon is azt használom. Soha nem tiltottak és senkit nem is ismerek, pedig szinte minden ismerősöm használja.

Ez inkább ilyen urban legend.


Egy dologért tiltanak - ha árfolyamnyereségért kereskedsz oda-vissza váltogatásokkal. Ezt tiltja is a szabályzatuk, de a rendszeres váltásért nem fognak tiltani soha...

2022. szept. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

A revolut huf szamlat megszuntették

[link]


Wise jobb

2022. szept. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7

És? Ez miben érinti a kérdezőt (vagy bárki mást)?

2022. szept. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Wisr pont a hetekben vezetett be extra díjat Magyarországon emiatt...
2022. szept. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8

Huf-ra akarja váltani.nemde?

2022. szept. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!