Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vállalkozói HUF számláról...

Vállalkozói HUF számláról forintot utalnék magamnak WISE euros számlára. Van euros vállalkozói alszámlám is. Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Először csinálok ilyet, 1M-t próbálok utalni. Forintban van a vállalkozói számlán a pénz. Olcsóbb, ha átváltom az euro alszámlámra, és onnan utalom WISE-ra, vagypedig küldjem egyből a forintot wise-ra?

2022. okt. 3. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A vállalkozásod milyen jogcimen utal penzt a sajat szamladra?
2022. okt. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem teljesen értem a kérdést, "fizetés"?

Átalányadózó vagyok, az adók befizetése után maradt összeget szeretném magáncélra felhasználni, nem jól csinálok valamit?

2022. okt. 5. 08:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak kivancsi voltam hogy nem rendelkezel-e jogtalanul a vallalkozasod penzevel, mert eszembe jutott amit Tarsoly Csaba mondott egyszer (Quaestor vezer) amikor sikkasztott, hogy "magamtol lopni? Hulye vagy? Enyem a ceg!"


Egyebkent a kerdesedre a valasz attol fugg hogy melyik hogy valtja az eurot. Szerintem kb ugyanugy, de ha nem is par euronal tobbet nem buksz vagy nyersz.

2022. okt. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Csak szeptember óta vagyok vállalkozó, rendszerint túlaggódom a szabályokat. Kipróbáltam egyből forintot wisera küldeni, tényleg nem volt egetrengető különbség, azt hittem 30-40 ezres különbgégek lesznek.
2022. okt. 5. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!