Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit csináljak a devizaszámlán...

Mit csináljak a devizaszámlán levő eurommal?

Figyelt kérdés
Roppant bosszantó hogy a devizaszámlámra érkező fizetésemet az otp napi árfolyamon váltja, jelenleg 405 forintba, holott az euro jelenleg 416 forinton áll.Vásároljak euroval? Vagy hagyjam meg euroban? Emelkedni fog még az euro?

2022. okt. 14. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Wise/revolut
2022. okt. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Még mindig van aki imádja fizetni a bankok sarcát, amikor évek óta vannak alternatívák. De akkor legalább ne gyere ide siránkozni.
2022. okt. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

de ha devizaszámlára jön pénzed, azt miért váltja át az otp??????? Nem értem....


Nekem a devizaszámlámra EUR jön és EUR marad.

2022. okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Utald át nekem!
2022. okt. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És mik az alternatívák ha az euromat át akarom váltani forintra hogy magyarban vásároljak, 2/4?
2022. okt. 15. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!