Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tényleg csak utólag fizetik ki?

Tényleg csak utólag fizetik ki?

Figyelt kérdés

Ha 2 millió 200 ezer CSOK-ot kapok azt tényleg csak akkor fizetik ki ha már számlákkal megyek?

Őrület.

Ez megint hol segtseg?

Hat nyilván azért kellene a CSOK mert zsebből nem tudom megvalósítási a terveket. Akkor nem venném fel.


2022. okt. 17. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

A kormány magából indul ki. Mert ha előre adsz az embernek támogatást, akkor ebben az országban nagy eséllyel nem az lesz belőle, amire adták.


És ez egyben egy szűrű, hogy csak a "tehetősek" azaz anyagilag valamelyest stabil háztartások részesüljenek a támogatásban. Vagyis, azokat is munkára kényszeríthetik vele, akik nehezen tudnak valami jól (?) fizető állást szerezni és úgy éreznék, könnyebb a pénzt igényelni, mint erőfeszítést tenni a biztosabb anyagi lét felé.


Amúgy meg szimplán: a szegényeket pofán szrják. Ahogy mindig is tette a gazdag réteg.

2022. okt. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:((((
2022. okt. 17. 15:15
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Ingyen van valami és még feltételeket is szabnak.Felháborító.
2022. okt. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

3# mert te csak úgy adnál akárkinek is 2,4 millát???


Aztán az akárki megy a cigibótba piáért.


Na ezért kell előre számlákkal igazolni mire ment el az ingyen összeg. Megjegyzem nem kell egybe kiperkálnod ennyit hogy visszakapd. Részösszegekre is fizetnek csokot.

2022. okt. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Látom nem ment át az szarkazmus.
2022. okt. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

5# Nem jól adtad elő.

De okés, értem.

2022. okt. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Annak" idején előre adták a támogatásokat, aztán a ház meg sem épült, utána meg nem tudták behajtani a költségvetésből jogtalanul felvett összegeket.


Tanultak belőle... ;)

2022. okt. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
69%
Nem tudom, én nem szerződnék gyerekre.
2022. okt. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!