Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Költözött már valaki külföldre...

Gordon ramsay kérdése:

Költözött már valaki külföldre babaváró hitellel? Ha igen, akkor kifizette itthon(előtörlesztéssel) vagy törleszti külföldről, esteleg elvesztette a kamattámogatást és ment a pofon az államtól?

Figyelt kérdés

2022. okt. 25. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

"ment a pofon az államtól"


A feltételeket előre lehetett tudni, hogy mik a következmenyek külföldre költözés esetén, nem kell áldozatnak beállítani magukat. A lóvéka az jó volt, aztán meg lelépni, és felháborító, hogy esetleg vissza kell fizetni? Mi is külföldre költözés folyamatában vagyunk, de mi nem vettül fel ezt a sz*rt.

2022. okt. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1/1 Ha nem tudsz érdemben hozzászólni, akkor minek is pötyögsz ide? Semmit nem tudsz a háttérről, csak ide okoskodsz! Minek? A "lóvét" már régen vettük fel és be lett forgatva ingatlanba, amit nem tudunk eladni, itt marad az hazádban! Azt nem is értem miből gondolod, hogy nem akarom visszafizetni?

Ha lenne eszed ilyet le sem írnál! Jellemző, hogy pont egy ilyen válasz jött a kérdésre , csak azt nem értem miért akarsz innen elmenni, pedig nagyon ide illenél.

2022. nov. 1. 13:38
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Aha persze, hidd csak, hogy igazad van.

Amúgy meg oda pötyögök, ahova akarok.

2022. nov. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1#

"A lóvéka az jó volt, aztán meg lelépni, és felháborító, hogy esetleg vissza kell fizetni?"


Csak egyetérteni tudok veled.

Annyit tennék hozzá,hogy én nagyon haragszok ezekre a "támogatásokra"


és még jobban haragszom azokra akik ezt felelőtlenül felveszik,mintha nem lenne holnap.


És egy pillanatig nem sajnálom azokat akik a CSOK miatt bajba jutottak.

( és nem érdekel,hogy mi a háttere a dolognak).

2022. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4-es, pedig még mi, akik ezen a véleményen vagyunk lehordva, mint láthattad a kedves kérdező reakcióját...
2022. nov. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
4-es, a felelőtlenekre én is haragszom, de nem tudhatod ki milyen élethelyzetbe kerül az évek során. Nekem is felvették rokonaim a CSOKot, két gyerekre, az első megszületett, 4 évig voltak házasok aztán megromlott a viszony, a férfi egy kőbunkó és most megy a gyerekelhelyezési per, a vagyonmegosztási csak ezután jön és a CSOK-ot is valakinek vissza kell majd fizetni. Az az öldöklés, ami megy a bíróságon, döbbenetes. És hasonló cipőben jár másik két férfi unokatestvérem is, ott a nők akarnak válni és kiforgatni a férjet a vagyonukból... mondvacsinált ügyekért feljelentgetnek, teljes távoltartásit akarnak a gyerekekre... az egyik be is vallotta, hogy csak a pénzért ment hozzá és mire meglett a második gyerek is, jött is a válás a részéről... a legtöbb emberről kb 3-4 év után hull le a lepel, milyen is valójában, sokan nagyon ügyesen tudják titkolni igazi énjüket, aztán borul minden.
nov. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!