Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankoknál van lehetőség...

Melyik bankoknál van lehetőség, adósság rendező vagy hitelkiváltó hitelre?

Figyelt kérdés
Melyik bank, hogy nevezi. A Cofidist ne mondjátok attól szeretnék még szabadulni. Nagyon nem vagyok vele megelégedve. Viszont a magas törlesztő részlet miatt sajnos csak adósság rendező hitelben tudok gondolkodni.

#hitelkiváltás #hitel #Adósság rendező hitel
2022. nov. 13. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan sok bank, miért nem nézed végig a hirdetményüket, hogy melyek kínálnak alacsonyabb THMmel, megfelelő összegű (jelenlegi tőkehátralék+elhatárolt kamat+előtörlesztési díj) kölcsönt olyan feltételek mentén, amelyeknek maradéktalanul megfelelsz (pl minimum jövedelem, munkaviszony)?
2022. nov. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Ez az adósságrendező hitel... :D

-Mit csináljunk ezzel a talicska földdel?

- Ássunk neki egy gödröt!

2022. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1-es ez megtörtént csak épp az ügyintézők válasza minden kérdésemre, arra is hogy egyáltalán foglalkoznak e ilyesmivel kimerül a "fáradjon be a fiókba majd ott megmondják"-ban.

Mindenhova nincs időm bemenni személyesen ezért próbálnám kideríteni hova érdemes.

2022. nov. 13. 21:59
 4/10 A kérdező kommentje:

2-es:

Azért nagyon nem mindegy, hogy 2-3 millió plusz vagy mínusz a vége!

2022. nov. 13. 22:00
 5/10 anonim ***** válasza:

A Cofidist "jól kikaptátok".

Én a Raiffeisent javasolnám megpróbálni, legutóbb ők adták a legjobb ajánlatot.

2022. nov. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem telefonálgatásra utaltam, hanem honlapon közzétett információk elolvasására. Arra csak van időd nem?


Random megnyitottam egyet, raiffeisen honlapja, az első dolog, ami kiszúrja a szememet a személyi kölcsön kalkulátor. Ott megadod a jellemzőidet és megadja, milyen feltételekre számíthatsz. Plusz kicsit lejjebb görgetsz, ott van egy link: “hitelkiváltás érdekli? Kattintson ide”.


Ez csak 2 perc volt. Megnezed még az OTP, KH, Erste, Unicredit, CIB, MKB, Taki, BB, Provident, meg mondjuk a Cetelem kínálatát, az még 20 perc.

2022. nov. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"adósságrendező hitel" - már a neve is abszurd. :D
2022. nov. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Na ma körbe telefonáltam 5 bankból 2nél

30000 Ft-tal kevesebb lenne a törlesztő részlet és 1 évvel rövidebb a törlesztő mint most!

Szóval lehet gúnyolodni, de nagyonis jobban megéri!

2022. nov. 14. 17:18
 9/10 A kérdező kommentje:

Csakhogy tiszta legyen!

Az azt jelenti, hogy 2500000-3000000 fttal olcsóbb lesz mint a jelenlegi

2022. nov. 14. 17:21
 10/10 anonim ***** válasza:

Mennyi a mostani kölcsön THM-je és mennyi az ajánlott újaké?


A THM a fő tulajdonság, ami alapján összehasonlíthatók.


Minél magasabb a THM, annál drágább a hitel.

2022. nov. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!