Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp-nél ha junior bankszámlám...

Otp-nél ha junior bankszámlám van (18 év feletti), akkor hogy-hogy a beállított utalás után nem vont le semmi egyéb díjat?

Figyelt kérdés
Csak érdekes, mivel ha azonnali átutalást indítok az kapásból minimum 255ft. Esetleg valaki tudja az okát?

2022. nov. 16. 18:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem a beállított utalást hogy időzítve van minden hónapra egy személynek.
2022. nov. 16. 18:23
 2/6 anonim ***** válasza:
Juniorba sok kedvezmény van, nem mindenért von le pénzt vagy kevesebbet, mint a normál számla esetén.
2022. nov. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az oké, csak én utánanéztem a számla feltételeknek, és ott is azt irja hogy 80 egynéhány forintot levon. Szóval ezért érdekes 😅
2022. nov. 16. 18:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Hónap végén vonja egy összegben szerintem az időzített utalások díját.
2022. nov. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oh, erre nem gondoltam, de simán benne lehet ez is. Köszönöm!
2022. nov. 19. 23:36
 6/6 anonim válasza:
Ha bekapcsolva van a “junior utalás” kedvezmény akkor havonta 100.000 forintig ingyenes.
dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!