Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Passzív KHR listával kaphatunk...

Passzív KHR listával kaphatunk babavárót azonnal?

Figyelt kérdés
Volt egy tartozásom végrehajtónál, amit a napokban fizettem ki. Innentől ugye passzív listás vagyok 1 évig. Van esély hogy kapunk valahol azonnal vagy le kell telnie az 1 évnek?
2022. dec. 2. 04:43
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem kaptok. Nincs olyan bank aki hitelt adna olyannak aki valaha nem fizette a tartozását.
2022. dec. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem
2022. dec. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fini32 válasza:
31%
Ez így nem teljesen igaz, mert a babaváró hitel volt az egyetlen kivétel, amit 1éves passzív KHR-rel is megtudtál igényelni viszont csak is az OTP-ben! Na most újabban azt hallani hogy kb 3 hónapja mióta válságos helyzetek alakultak ki azóta sorra utasítja el a bank a passzív khr-eseket illetve szigorúbban is bírálnak! Szerintem próbáljátok meg veszíteni valótok nincs!
2022. dec. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Remélem,hogy nem.

Minden egyes felvett Babaváró és Csok hitel,egy szög a lakáspiac koporsójában.

2022. dec. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4. Köszönöm a pozitív hozzáállást de akkor mégis miből vegyek házat? Sajnos se politikus se milliárdos rokonom, örökölni csak tartozást örököltem volna. Halandó emberi fizetésből meg nem fog menni.
2022. dec. 13. 06:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen megkapjátok.

Nekem is végrehajtónál volt tartozásom. Egyben kifizettem így passzív listára kerültem.

Az OTP passzívként megadja a babaváró hitelt abban az esetben ha a végrehajtónál nem volt elengedve a tartozásodból semennyi, hanem minden ki lett fizetve.

Mi is most intéztük :)

2022. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!