Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Készpénzbefizető ATM-be való...

Készpénzbefizető ATM-be való befizetésekről van lista amin visszanézhető, hogy mikor mennyi pénz került bele?

Figyelt kérdés

Ma akartam berakni több, mint 70 ezer Ft-ot. Bevette a pénzt, csörgött, zörgött. Kiírta, hogy mivel nem vettem el a pénzt, bevonja azt a gép. Türelmet kért, majd kiírta hogy kész.

Na most, azt se írta ki, hogy mennyi az összeg, nem okézhattam le, bizonylatot sem kaptam. Netbankon nem látszik.


Mondjátok légyszi, hogy visszanézhető és megkapom a pénzem.


2022. dec. 6. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A bank ugyfelszolgalata, vagy a hibabejelento aminek a szama ott van az automatan, az mit mondott?
2022. dec. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha nem íródik jóvá reggelih, másnap menjek be.
2022. dec. 6. 17:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Es most a gyk. muerto kozonsegetol mit varsz? Ha csak erzelmi tamogatast, arra ott vannak a csaladtagjaid.
2022. dec. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hu de kedves vagy. Minek szólsz hozzá akkor?

Mert talán van, aki bankban dolgozik, és látott már ilyet?

2022. dec. 6. 17:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem irodik jova reggelig, be kell menni.
2022. dec. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hintalow ***** válasza:
Igen, bankban dolgozom. Ha azonnal jóváìró ATM, ès nem jelent meg a pènz az egyenlegen, az hiba èrtelemszerűen. Hìvd fel az ügyfèlszolgálatot, felvesznek rá egy hibajegyet, ès rendberakják.
2022. dec. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!