Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mást is utasított mostanában...

Mást is utasított mostanában el indokolatlanul az OTP hitel igénylésnél?

Figyelt kérdés

Minden feltételnek megfelel, a jövedelmem alapvetően dupla akkora törlesztő re is elég lenne (mármint az 50%a, mert személyi kölcsönről van szó) ... Krh-n nem szerepelek.

Mégis adóstársat vagy plusz jövedelmet kér (puszta kíváncsiságból az utolsó fízetésemel is megkiséreltem a kalkulációt ami jóval magasabb lett mint a többi (3x annyival mint a törlesztő) de ugyanígy Vissza dobták. Egyszerűen érthetetlen... Fel is háborit kissé mert több mint 12 éve az ügyfelük vagyok és mindig mindent rendesen fízettem. Sosem volt gondom velük...

Volt valakinek hasonló tapasztalata?



2022. dec. 7. 03:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért lehet ez, nekem állandóan küldik az ajánlatokat, hogy vegyek fel még személyi kölcsönt. Szerintem a pénzmozgást is figyelik.

Személyesen érdeklődtél már náluk? Akkor lehet többet megtudnál.

2022. dec. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Az elutasítás okát nem kötelesek indokolni. Az is elutasítási indok lehet, ha túl sok a szerencsejátékhoz köthető tranzakció. Akkor is elutasíthatnak, ha a munkáltató rajta van az ő belső negatív listájukon.
2022. dec. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
9%

Fészbuk profilod hogy áll?


(komolyan kérdem, mert nézik azt is)

2022. dec. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%

Utolsót el ne higgyétek, azt nem nézzük... Nem is lenne törvényes.

Első kettő jól írja.

2022. dec. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Még azt is nézik mennyit költesz alkoholra, ha kártyával fizetsz. Valld be, hogy szeretsz felönteni a garatra. Főleg azt az időszakot nézik, mikor kiküldik az elutasítást és hogy ennek hatására mennyire nő meg az alkoholvásárlásod. Illetve ha hajnalban irogatsz ki kérdést, azt is nézik, h miért nem alszol.
2022. dec. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
100%
Milyen szektorban dolgozol. A sérülékeny ágazatokba nem szívesen hiteleznek.
2022. dec. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Egy országos szintű cégnél dolgozom lassan 5 éve, nincs szerencsejáték, se más káros szenvedélyem ami indokolná...

Hitelem van viszonylag magas törlesztővel, de mint azt mondtam is a jövedelem arányos mutató alapján a dupláját is fel kellene tudjam venni...

Tudom, hogy nem kötelesek megindokolni. De hogy öszinte legyek ez már vicc kategória.

Ja és az ügyintézők majdhogynem kevesebbet tudnak mint én...

2022. dec. 7. 14:37
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Milyen hiteled van? Hány db?
2022. dec. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
100%
Próbáld meg más banknál, az OTP az egyik legszigorúbb ebből a szempontból.
2022. dec. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
28%
Provident is ad kölcsönt.
2022. dec. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!