Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Revolut pénzfeltöltés CIBről...

Revolut pénzfeltöltés CIBről december óta folyamatosan hibára fut. Ti tapasztalatok hasonlót?

Figyelt kérdés

A Revolut pénzfeltöltést mobilról szoktam elvégezni a Revolut alkalmazáson keresztül kezdeményezve, majd a CIB programban jóvá hagyva.

December óta valamiért a CIB programban jóvá hagyás után (ahol sikeresen jóvá tudom hagyni) amint vissza terek a Revolutba, az nem tölt be rendesen. Majd újra belépve a Revolutba, a befizetés függőben jelenik meg, majd kb fél órán belül jelzi a program, hogy sikertelen a befizetés. A CIB nem tudja mi a gond,a Revolut chatbot sokat nem tud segíteni!

Jártatok már hasonlóan, mi lehet a gond?



2022. dec. 10. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
CIB-el használom állandóan a revolutot, semmi gond nem volt vele.
2022. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem sincs gond vele .

Kártya limitet nem léped túl? A nézés jóváhagyást jól csinálod ?


Írd le a pontos és részletes lépéséid.

2022. dec. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kártya limit rendben van, mert 10 és 50 ezer között sok különböző összegeket próbáltam, sajnos nem ez okozza a problémát!


A következő lépésekkel szoktam pénzt hozzáadni:

1.) Revolut: "Hozzáadás"

2.) Összeg beállítása, a CIB kártya adatokat már tudja a Revolut -> "Pénz biztonságos hozzáadása"

3.) CVV kód megadása, majd "Pénz hozzáadása"

4.) Átugrik a CIB felületre, közben felül felugrik a szokásos "Koppintson ide a jóváhagyáshoz".

5.) CIB belépés, majd jóváhagyás -> "Tranzakció hitelesítése sikeres"

6.) Revolut programba visszamentem: újból kéri a jelszót/ujjlenyomatot

7.) Belépés után csak egy fehér felület jelenik meg -> Csak annyit ír ki, hogy a "Betétbiztosítási rendszer által védett", meg egy frissítés gomb. Gyakorlatilag nem töltődik be rendesen a Revolut felület az újbóli belépés után, de a frissítés gomb sem segít.

8.) Miután újra megnyitom a Revolutot, akkor már megjelenik rendesen a felület, de az összeg csak függőben jelenik meg, majd kb fél óra múlva feldobja az üzenetet, hogy sikertelen feltöltés.

2022. dec. 11. 09:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Tul hamar lépsz vissza a revolutba és a frissítés miatt kiütöd a feltöltést is


Varj többet a CIB oldalán és később lépj a revolutba be és semmiképp se frissitsd

2022. dec. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, eddig ezzel nem volt gond, nagyon gyorsan ment. Annyi volt a trükk, hogy minden lépés után vártam valameddig, így rendben jóvá tudta írni!
2022. dec. 12. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!