Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 22 % infláció 11 % pmap...

22 % infláció 11 % pmap kamat, tehát már az államkincstárnál lekötött pénz megbukott? Hogyan kell ezt értelmezni?

Figyelt kérdés

2022. dec. 29. 09:33
1 2
 11/20 krwkco ***** válasza:
100%

"én tisztában voltam vele"

És akkor mit tudsz tenni? Semmit. Csak annyit, hogy a számodra elfogadható befektetések közül a legjobbat választod.

Amire amúgy is érdemes törekedni, függetlenül attól, hogy mi a helyzet az inflációval. :-(

2022. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Héééé.

Van másik.

Ja, tőzsdéről nem hallottatok ?

ja ,nagyot lehet bukni. Is.

2023. jan. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Tőzsdéhez mégúgyse értek!
2023. jan. 4. 05:56
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
#12: a tőzsdével csak bukni lehet, ha nem értesz hozzá, és nem szánsz rá minimum napi 4 órát
2023. jan. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Meton ***** válasza:
100%

Ez kábé olyan, mint a rulett. Bármire teszel, mindennel lehet nyerni és veszíteni is. Az államkincstár a legkisebb kockázat, de ez hozza a legkevesebbet is. Ha nem akarsz vele sokat foglalkozni, akkor mindenképpen a legjobb választás.

A tőzsde lényege, hogy kiforgassanak a pénzedből. Szinte 100% a bukás. Ha sok rutinod lesz, akkor eljuthatsz olyan szintre, hogy megélj belőle, de ehhez sok pénzt be kell áldozni. A tanulópénzt meg kell fizetni. Főleg annak, aki semmiből nem tud tanulni.

2023. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem értek a tőzsdéhez, de azt olvastam, hogy hasonlóan kockázatos a sportfogadáshoz. Tehát biztos nem kockáztatnám a nehéz munkával összekuporgatott megtakarításomat. Jó lesz a 16% is. Semminél több.
2023. jan. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Vegyetek elhanyagolt cuccokat, tisztítószereket, festőcuccot, alapleckéket, etc. Nincs mit.
2023. jan. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 krwkco ***** válasza:
Tényleg nincs.
2023. jan. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én vagyok hülye, hogy nem értem mit akar kifejezni a 17-es?
2023. jan. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 krwkco ***** válasza:

#19

"...nem értem mit akar kifejezni a 17-es..."

Hogy ha valakinek pénze van, akkor a 17-es szerint az "befektetés", ha az illető beáll ószeresnek, takarítónak, szobafestőnek vagy tanulni kezd. És szerintem még az utóbbit is csak a köznyelv mondja befektetésnek. A tanulás voltaképpen munka, akkor is ha költségei vannak.

2023. jan. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!