Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 200 millió forintnyi vagyont...

200 millió forintnyi vagyont hogyan tároljak, ha az elsődleges szempont a biztonság?

Figyelt kérdés
2022. dec. 29. 09:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Állampapírban. Vagy egy részéből vehetsz egy ingatlant is, amit kiadsz, így bevételt is hoz, az ingatlan pedig mindig érték marad. Esetleg néhány arany ékszer trezorban.
2022. dec. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 xswerdy ***** válasza:
50%
állampapír. Esetleg megosztva több állam között.
2022. dec. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Ingatlan, állampapír
2022. dec. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 xswerdy ***** válasza:
75%
az arany ékszer nem a legjobb, könnyen kimehet a divatból, ráadásul ÁFÁsan veszed. Ha arany, akkor befektetési arany, az ÁFA mentes. Persze ha az ékszer műkincs értékű, akkor más a helyzet, de akkor meg nem az aranyként, hanem műkincsként kell kezelned, mint befektetést.
2022. dec. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ez a több állam közötti megoldás hangzik a legjobban.


Egyre kevésbé bízok a magyar államban...

2022. dec. 29. 10:39
 6/14 xswerdy ***** válasza:
92%
mi bajotok az állampapírral, lepontozók? A kérdező a biztonságot tartja az elsődlegesnek, nem a hozamot.
2022. dec. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én azt nem értem hogy a válasz hasznos Max van aki nem ért vele valaki egyet de azért még nem kéne lepontozni mert más a véleménye...
2022. dec. 29. 10:53
 8/14 anonim ***** válasza:

Érdemes diverzifikaltan befektetni.


Az állampapír jó eszköz, a biztonság szempontjából.

Az ingatlan sokkal kevésbé.



Mukincs lehet jó, de érteni kell hozzá és a tárolás is problémás. Ugyanez az arany is. Drága tárolni.

2022. dec. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az a fontos nehogy a párnahuzatodban rejtsd el, mert az nagyon kockázatos.


Fel tudom ajánlani az én párnahuzatomat e célra, ami a fejem alatt lesz.


Kockázat számodra kizárva !


Teljes bizonyosság veszi át a kockázat helyét, a bizonytalanság érzését nem kell mindennap átélned. Mindekettőnknek jó lesz.


Nem ?

De !

Ugye?

Nahát.

2022. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#6 azért mert azt hiszik, hogy holnap államcsőd lesz és elvesztik az összekuporgatott pénzüket.
2022. dec. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!