Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bank szerintetek úgy...

Melyik bank szerintetek úgy átlagosan a jobb? K&H, CIB, Erste?

Figyelt kérdés

OTP-s vagyok most, de váltani akarok.

Semmi konkrétum nincs amire figyelnem kellene, esetleg az euro árfolyama, de azon kívül elhanyagolható dolgok.

Ezek közül a 3 közül szeretnék választani.



2022. dec. 29. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

Erstenél vagyok, akkor még lehetett nagyon kedvező költségű számlát nyitni, de utána ezek a lehetőségek megszűntek.

A George nevű új netbankja tragédia.


Két kollégám is CIB-re váltott és bár nem faggattam ki őket mélyen persze, de röviden annyit mondtak, hogy teljesen rendben van. Egyikük OTP-t hagyta ott, másikuk K&H-t.

2022. dec. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ebenguba
2022. dec. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ munkahelyednek melyik bankkal van szerződése. Enyémnek Erste-vel van, ezért ott vagyok, kártya éves díjon kívül nincs más költségem.
2022. dec. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg munkahelynek nincs ilyen együttműködése bankkal. Még nagy munkáltatók közt is van ilyen.


És ha van, akkor sem biztos, hogy a legjobb opció.

2022. dec. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs erre így válasz. Függ fizutól meg ezer másik tényezőtől.
2022. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Miklós89 ***** válasza:
41%

Nekem mindegyiknél van számlám, mert így tudtam legjobban letesztelni. A KH nagyon jól digitalizált, pont most lesz karbantartás a core banking rendszer modernizálása miatt. Nagyon tetszik, hogy megnézheti az ember a PIN kódot az appban. Sajnos az ingyenes számla nem csak jövedelemhez kötött, és most tudok jobbat is kezdeni a pénzemmel, minthogy náluk tartsam. Most van egy ajánlói akció is, ha valaki náluk szeretne elindulni, megadom az én linkemet, mindkét fél jól jár. [link]

Az Erste nekem nem lenne kedvező ár-értéket tekintve, bár nekem munkahelyi kedvezmény miatt az első bank az OTP után, de nem szeretnék elfogult lenni, a fióki fedettség nagyon jó az országban.

A CIB fiókban ügyet intézve tökéletes, telefonon és online chatben az agya kifolyik az embernek. Költséget tekintve itt tejesen ingyenes számla minimálbér érkeztetéssel elérhető, második évtől is egy 4500 körüli egyszeri kártyadíj jön be, viszont most egy nyitási akcióval 20 ezret kap az ajánló es az ajánlott is. Ehhez megosztom a kódomat végszükség esetére: 2867749

Ha az euró árfolyam fontos, egy Revolut számla sem árt, ott középárfolyamhoz közel váltasz.

2022. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
A CIBet egyáltalán nem ajánlom, a mobil alkalmazásuk totál megbízhatatlan, teljesen random, hogy épp mikor lehetséges egyáltalán belépni. A tranzakcióknál pedig hibaüzenetek jönnek, volt, hogy emiatt többször átküldtem összeget, mert a hibaüzenet szerint nem történt meg a tranzakció, valójában viszont megtörtént. Erősen gondolkozom a bank váltáson.
2022. dec. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Miklós89 ***** válasza:
51%
A Raiffeisen számomra a nyerő, csak az itt nem volt a kérdező opciói között. A díjnyertes számla talán a legjobb most, és náluk az app nem vacakol, az ügyintézők felkészültek.
2022. dec. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!