Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cib-es bankkártya? (kérdés...

Cib-es bankkártya? (kérdés rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

sziasztok!

Az a problémám hogy cib-es bankkártyát csináltattam amit aktiválnom kellett volna.Az aktiválást viszont elrontottam mivel 3x rossz kódot írtam be(most már rájöttem hogy mit kellett volna beírnom).Ezek után elmentem a bankba és kértem hogy aktiváljanak újra.Ezt ők meg is tették.Úgyhogy most már aktív vagyok.Viszont ha belépek akkor ezt írja ki:"aláírómappájában feldolgozásra váró tételek szerepelnek" Hogyha belépek az aláírómappámba akkor a tranzakció leírás alatt az van hogy bankkártya aktiválás a státusz pedig rögzített.Most azt nem értem hogy ezeket nekem alá kéne-e írnom.Megpróbáltam aláírni viszont ahhoz kéri az aláírási kódszót ami nem tudom hogy mi,és aktiválni se tudom a kártyámat mert akkor azt írja ki hogy nincs aktiválható kártyája.Úgyhogy nem értem hogy mit kéne tennem.Van valakinek ötlete?


2010. okt. 2. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Én sem tudom mit kéne tenned, de ők tudni fogják.

[link]

2010. okt. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!