Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 500 ezres OTP utalás során...

500 ezres OTP utalás során miért nem kínált fel SMS-es jóváhagyást? Hol tudom ezt beállítani?

Figyelt kérdés

Teljesen érthetetlen számomra, hogy máskor egy 15 ezres utaláskor kért sms-es jóváhagyást kód formájában, most meg simán el tudtam utalni fél milliót.

Hol tudom beállítani, hogy minden 10 ezer feletti UTALÁS esetén MINDIG KÉRJEN SMS KÓDOT?


SMS szolgáltatás természetesen be van állítva mindig kapok értesítést, hogy milyen tranzakciót történtek, de elég aggasztó, hogy random történik az sms-es jóváhagyás.



2023. jan. 8. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Kártyás vásárlásnál van jóváhagyás
2023. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ha el van mentve a számlaszám a kedvencek közé, ott nem kér kódot. Minden más esetben igen.
2023. jan. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2: Igen, el van mentve de nem kedvencnek hívják hanem űrlapnak. Szóval összeg nélkül lementettem az alapadatokat (kedvezményezett, szla.szám, közlemény rovat).

Ez akkor elég kellemetlen, hogy ilyenkor nem kér. Biztonsági kérdéseket vet fel.

2023. jan. 8. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!