Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen tapasztalatok vannak a...

Milyen tapasztalatok vannak a Raiffeisen és a OTP bankkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2023. jan. 16. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az OTP banknál volt életem első számlája, a szolgáltatással, netbankkal nagyon elégedett voltam, csak egyre jobban megemelkedtek a költségek, úgyhogy otthagytam őket, és a Raiffeisennél nyitottam számlát, ami azóta is ingyenes, kivéve a devizaátutalás mint azt megtapasztaltam a saját káromon…
2023. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A Raiffeisen egy stabil osztrák bank, vannak elég jó számlavezetési ajánlataik, a mobilbankjuk elég jó. Az éles netbank kicsit elavult, de van egy új béta verzió.

Az OTP-nek nagyjából két előnyös tulajdonsága van: minden sarkon ott van és egész jó a netbank/mobilbank. Ezen felül kegyetlen drága, szörnyen működik, kritikán aluli az ügyintézés.

2023. jan. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%

kedvenc bankos mondásom:

adj nekem egy pisztolyt, és kirabolom a bankot - adj nekem egy bankot, és kirabolom a világot.

2023. jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Személyes történetek alapján. A Raiffeisen a szimpatikusabb. OTP: közeli barátaimmal történt eset- félmillió forintot szeretett volna felvenni, építkezésnél kifizetés. Az automata jelezte hogy sikertelen tranzakció nincs ennyi pénz, nem tudja teljesíteni. Majd később észrevették, hogy mégis levette a számláról a félmilliót mintha kifizették volna. Hosszan húzódott az ügy- a felvételeket az automatától nem voltak hajlandóak kiadni -személyiségi jogokra hivatkozva bár maga a tulajdonos/felvevő kérte.. stb.. követtem az ügyet sokáig és még nem kapták vissza a pénzüket. Sosem lennék képes megbízni bennük. Egy OTP-s automatából vettem fel pénzt- ERSTE bankkártyámról- elnyelte a kártyámat és borzasztó rossz telefonszolgálatot és segítségnyújtást (hiányát ) tapasztaltam az OTP részéről.

Raiffeisennél van lakáshitelünk. Sok év óta maximálisan pozitívak a tapasztalataink velük.

2023. febr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!