Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha a kereskedő revolutos...

Ha a kereskedő revolutos virtuális kártyára utalt vissza pénzt nekem, akkor én azt miért nem látom?

Figyelt kérdés

Online rendelt terméket küldtem vissza 14 napos elállással. A kereskedő nem egy átverős fajta hanem egy nagy cég (media markt) azt írta „az eredeti fizetési módnak megfelelő módon „ küldi vissza a pénzt.

Vagyis, ha utaltam (volna) akkor utalva, ha kártyás fizetés volt akkor arra a kártyára.


Én revolut virtual carddal fizettem.

1 hónapja elküldték a pénzt.

Én a mai napig azt nem látom a revolut egyenlegen.


Voltaképp hol a pénz?


2023. febr. 3. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
A virtuális kártya adatai csak addig élnek a Revolutnál, amíg végbe megy a tranzakció, nem?
2023. febr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem. a virtuális kártya nem one time hanem ugyanúgy lejáratos, a szóban forgó 2026-ig érvényes
2023. febr. 3. 12:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egy egyszer használatos kártya, lehet a vásárlás után meg is semmisült....a lejárati idő nem "valódi" rajta, az csak kötelező kellék.
2023. febr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Az egy egyszer használatos kártya“


És akkor hogy lehet hogy MA IS használtam ezt a kártyát? Meg januárban vagy 20x?

2023. febr. 3. 13:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a rózsaszínű virtuális kártya? Aminek internetes vásárlás a neve?

Azt néha nekem megsemmisíti, és újat generál, néha meg nem....gondolom attól függ mennyire "megbízható" helynek találja.

2023. febr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Revolut:

"Ha pénzvisszatérítést kapok virtuális kártyámra, de az már nem létezik, akkor is megkapom a visszatérítést?

Igen. Ha már nem is létezik a virtuális bankkártyád, bármelyikkel is vásároltál korábban, akkor is vissza fog kerülni a visszatérítés összege a megfelelő deviza egyenlegedre."


Szóval akkor igen, megkapod, csak lehet csúszik az elszámolás.

2023. febr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Meg kellet volna kapnod azonnal amikor elutalták.

'Visszafele' még nem használtam revolut kártyát,de WISE kártyával már belefutottam hogy befizetésre jó volt kifizetésre meg nem.

Az MM-nél mondjuk érzékelni kellet volna hogy nem ment el a pénz

2023. febr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!