Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen megtakarítási számlát...

Milyen megtakarítási számlát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 22 éves egyetemista vagyok. Egyetem mellett dolgozok. Sajnos borzalmasan bánok a pénzzel, így úgy döntöttem szeretnék egy megtakarítási számlát. OTP junior számlám van. Tudtok esetleg ajánlani valamit?

Ami biztos, hogy havonta minimum 20000 forintot szeretnék félretenni, illetve bevétel függően ez az összeg nőhet is. Köszönöm a segítő válaszokat!

(Párnahuzatban nem szeretném tartani, illetve a lehető legkisebb kockázata legyen)



2023. febr. 5. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Premium Magyar Allampapir egy Magyar Allamkicstarnal vezetett szamlan vasarolva.
2023. febr. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is államkincstárnál jársz legjobban, 0 költség.
2023. febr. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 prettygood44 válasza:
Tartós befektetési számlát [link]
jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!