Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel 1 meddig jár? Most...

Diákhitel 1 meddig jár? Most végzem a második szakomat, 2018 óta van a szerződés, viszont 8 félévben kaptam tőlük hitelt, nem maximális összeggel. És most kaptam e-mailt, hogy lejárt a jogosultsági időm.

Figyelt kérdés
Olvastam a jogszabályt, de mindenhol 11 félévet ír. Ezek szerint számít az a félév is, amikor szüneteltetve volt? Írtam nekik, de hátha van, aki tapasztalt benne. Köszönöm előre is!

2023. febr. 7. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Elméletileg még lenne 3 féléved...

11 félév összesen.

Szüneteltés nem lenne logikus hogy beleszámit...

De nem lepődnék meg semmin.

Előző félévben is vettélfel vagy most akartad újra?

2023. febr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Újra szerettem volna, előző félév szüneteltetve volt. Mert máshogy nem jön ki a matek, hiába nézem, csak ha a szüneteltetés is beleszámít, de akkor az meg jó nagy hülyeség részükről, bár tényleg nem lenne meglepő. Kíváncsi leszek, mikor és mit írnak ezek után majd.
2023. febr. 7. 08:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon durva...

Nekem se utaltak eddig de kezdek félni ezek után.

7 féléves a szak, átlépem ebben a félévben.

Még van hátra 2 nem minden tárgyat tudtam normálisan felvenni.

Hosszú...

2023. febr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!