Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehet a nevemen 2 bankártya,...

Lehet a nevemen 2 bankártya, de mind a 2 más banknál van?

Figyelt kérdés

Most jelenleg OTP bankártyaám van.

Ha pl nyitok egy másik számlát a Cib banknál az probléma? Úgy értem használnám mind a 2 kártyát. Vagy az egyiket akkor be kell szünetnem?



#CIB Bank #bank #bankszámlaszám #OTP Bank #2 bankkártya #2 számlaszám 1 néven
2023. febr. 7. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyi számlád lehet, amennyit csak szeretnél és akár mindegyikhez tartozhat kártya.
2023. febr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, egy számlához több kártyád is lehet
2023. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet akárhány. Akár még egy banknál, ugyanahhoz a számlához is lehet több bankkártyád. Nekem egy időben az OTP számlához MasterCard és VISA kártyám is volt.

Ha meg különböző bankoknál nyitsz számlát, mindegyikhez tartozhat bankkártya. Akár több is.

Nekem pl. jelenleg 9 bankkártyám van, 3 banknál, 3 országban.

2023. febr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. Kicsit kagyvasz nekm most is a koadasok meg minden kell meg 1 kartya hogy tudjam mi hogy :D
2023. febr. 7. 22:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet.
2023. febr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A CIB-nél még olyat is lehet, hogy egy bankkártyához elkülönített kártyaszámlát nyitsz. Az egy olyan számla, amire kívülről nem lehet utalni, csak amit magad átraksz rá a főszámláról. Van csak interneten használható webkártya, de akár teljes értékű bankkártyához is nyithatsz külön kártyaszámlát.

Arra jó, hogy pl. mindig annyit raksz át a kártyaszámlára, amennyit éppen költesz. Így ez valamennyire véd a bankkártyás visszaélések ellen.

2023. febr. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!