Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » HOl tudom nyomonkövetni az...

HOl tudom nyomonkövetni az élelmiszerárak inflációját ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Minden segítséget meghallgatók, akiknek van hozzáértése. Államvizsga dolgozatot írok, ahol az élelmiszerárak alakulását vizsgálom Magyaroszrágon. Ebben kérek segítséget egy konkrét oldal felkeresésében, ahol nyomonkövethetem a különböző élelmiszerárak alakulását mint pénzbeli értékben, mint pedig százalékos változásban, ha van rá lehetőség. Minden hivatalos oldalt meghallgatok, ahol informálodni tudok. Ugyanakkor ha van rá esély, akkor Romániában úgyszintén szükségem volna ezekre az információkra... Előre is köszönöm, és a felhasználatlan információkat, valamint a nem segítségnyújtó commenteket kérlek mellőzzük.

2023. febr. 17. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Ksh, MNB közzéteszi, gondolom a román jegybank ill. Statisztikai hivatal is.
2023. febr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eurostat adatokat is megnézheted, ott benne lesz MO és Románia is, vélhetően azonos metodológiával.
2023. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A tradingeconomics oldalt javaslom, itt sok más paraméter is van.


[link]

2023. febr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A harmadik commentelő válaszához szólnék - igen, ebben a helyben találtam rá erre az oldalra én magam is, de sajnos nem tudom letölteni az adatokat, mivel nem vagyok előfizető... nem nagyon tudtam előrelépni ezzel kapcsolatban, pedig valóban egy jó információszolgáltató forrás lenne
2023. febr. 17. 19:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Eurostat honlapját javaslom.
2023. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!