Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szükségem lenne egy magyar...

Szükségem lenne egy magyar diák bankszamlára szlovákia lakosként?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne egy magyarországi bankszamlára, amit egyetemi hallgatóként díjmentesen tudnék használni. Mivel szlovákiában élek, nem nagyon vagyok képben a magyar bankokkal. Nem fő szamlára van szükségem, tulajdonképpen csak streaming oldalak előfizetései mennének az adott szamla bankkártyájáról, így mindegy a megbízhatóság. A lényeg hogy könnyedén online be tudjak regisztrálni, amennyiben van rá lehetőség egyáltalán.

Válaszokat előre is köszönöm!



2023. febr. 27. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Streaming előfizetéshez mindek magyar számla és kártya?



Én pl egy Revolutról intézem az egészet, ami egy litván kártya/számla, és ugyanúgy be tudom állítanki, hogy magyar vagyok.



Ha mindenáron magyart akarsz, akkor amíg fiatal vagy, az OTP-nek vannak jó csomagjai, a másik, ami elég olcsó a Magnet bank.

2023. febr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Hee?

Streaming előfizetéshez minek új számla?

2023. febr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

“így mindegy a megbízhatóság. A lényeg hogy könnyedén online be tudjak regisztrálni, amennyiben van rá lehetőség egyáltalán.“


Minden bank megbizhato, itt nincs kulonbseg. Online is tudsz a legtobb magyar banknal szamla nyitni, ha magyar allampolgar vagy es van magyar lakcimed. Mivel azt irod, hogy Szlovakiaban elsz, valoszinuleg nem fogsz tudni elni az online szamlanyitas lehetosegevel es ezert be kell faradnod egy magyar bankfiokba.

2023. febr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hiába fog befáradni, lakcímkártyát fognak kérni. Így behúzták sakkba. Azt mondják, bárki nyithat az EU-ból számlát, de lakcímkártya csak Magyarországon létezik (mert normális országokban ez az adat a személyin van, szlovákul Občiansky Preukaz). Ilyen lakcímkártya sehol a világon nem létezik és csak Magyar lakhelyűeknek adnak.
2023. ápr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én több mint 10 éve próbálok nyitni, az összes bankban próbáltam de sosem adtak... :D (Románia)
2023. ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!