Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mikor töltik fel az atm-eket?

Mikor töltik fel az atm-eket?

Figyelt kérdés
2 hete próbálok levenni 1 millió forintot a bankszámlámról,és állandóan azt írja az atm,hogy ehhez a tranzakcióhoz nincs elegendő összeg az atm-ben. próbáltam 400-500 ezer forinttal is,hogy leveszem 2 részletben,de akkor is ugyanezt írja. megpróbáltam egy másikban is,de ott is ugyanez volt. mikor lenne érdemes próbálkoznom?ezeket egységesen töltik?vagy mindegyiket máskor?

2023. febr. 27. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Mennyi a napi készpénzfelvételi limited?
2023. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Mennyi a napi limited?

Egyes bankoknál max 500E/nap.

ha valami falusi ATM akkor előfordulhat.


Másik dolog,

mi a francnak neked 1M kp?

utald át, fizess kártyával, stb.

mutass olyat akinek nincs számlája, e-bankja stb.

2023. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-es,úgy bírom ezeket a megmondó embereket… talán azért kell nekem 1 millió kp,mert kocsit akarok venni,és az eladó kp-ba kéri az árát…egyéb kérdés?egyébként k&h banknál vagyok,és napi 1 millió ,azaz a maximum a kp felvételi limit. akkor valószínű hogy az lesz a baj,hogy “falusi” atm
2023. febr. 27. 21:30
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Kocsit akarsz venni és nem akarsz utalni, inkább rohangálsz 1 millával?

-hát igen, jól mondod, az a baj, hogy falusi vagy, pont annyi is az eszed.

2023. febr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 krwkco ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy az ATM-ben levő pénzmennyiséggel van a baj. Az ATM-ek banktól függően különböző mennyiségű bankjegyet és korlátozott összeget hajlandók kiadni. És ha többet kérsz, akkor összevissza hadoválnak és nem írják ki a valódi okot. Ha csak egyetlen banknak van ATM-je a környéketeken, akkor felhívhatod a bank ügyfélszolgálatát. Hátha megmondják, hogy mennyi a maximum.

Időnként megjelennek erről cikkek is, hogy melyik bank automatájából lehet a legtöbb pénzt kivenni. Keress rá a neten.

2023. febr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hintalow ***** válasza:
Ekkor összeget mèg megfelelő kártyalimit esetèn is csak a saját bankod atm-jeiből tudsz felvenni, minden bank 100-200 ezer között enged idegen kártyával felvenni tranzakciónkènt.
2023. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
k&h kàrtyával szeretnék otp automatából levenni.pl azt meg tudom csinálni,hogy egymás utàn 5x leveszek 200 ezer forintot?
2023. febr. 28. 15:12
 8/9 Hintalow ***** válasza:

Nem, otp idegen kártyával ha jól emlèkszem 100.000 forintot enged tranzakciónkènt. Szóval 10 nekifutasra tudnád felvenni, valszeg egy valag dìjjèrt.

Szerintem jobban jársz, ha elmèsz egy k&h atm-hez

2023. febr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 krwkco ***** válasza:

"Szóval 10 nekifutasra tudnád felvenni"

Sőt. Nekem szintén K&H kártyával egy OTP automata nem adott ki 80 után 70-et. Csak másnap. Szóval nem csak 10-szeres díj, hanem még 10 nap is.

2023. febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!