Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP netbankban magától megvált...

OTP netbankban magától megváltozott a felhasználó nevem, ez lehetséges vagy valaki feltörte?

Figyelt kérdés

Szóval ma beléptem a netbankba (az új felületet használom) és ott felül ugye ott van a teljes nevem, viszont ma amikor beléptem a nevem után az úrnő szó volt (pl: Kiss Kiti Úrnő), ilyen formátumban volt a nevem.

Én nem változtattam meg!

Ezen kívül semmi más változást nem láttam, gyanús pénzmozgás sem volt. A nevet egyszerűen vissza állítottam, de elég para ez az egész!

Másnál is történt ilyen?


2023. márc. 3. 12:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Most csak trollkodtok?

Én nem viccnek raktam fel a kérdést!

2023. márc. 3. 12:46
 2/12 A kérdező kommentje:

Ja, most olvasom a facebook oldalukon, hogy többen is írták, hogy nem jön be nekik ez az úrnő megszólítás... szóval nem én vagyok az egyedüli.

Akkor gondolom a bank állította be.

2023. márc. 3. 13:01
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A rendszert frissítették. Mindenkinek ott van. ( egy otp-s dolgozó)
2023. márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy frissítés óta van ez, mindenkinél. Legalább egy tucat ilyen kérdés van már itt a Gyakorin is, csak vissza kell nézni.


Nem tudom, miért kellett most ez az úr/úrnő, talán, hogy szinkronban legyen a főispánnal meg a vármegyével. :D

Szerintem az OTP maga se gondolta volna, hogy tízből nyolc hülye arra fog gondolni ebből, hogy feltörték...

2023. márc. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Az "úr" bevett megszólítás, annak a párja az úrnő/úrhölgy.


Azzal az bank sem számolhatott, hogy az ügyfelek között annyi a proli, hogy sokkolja őket, hogy normálisan szólítják meg.

2023. márc. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

7. Bocs, de az úrnő mióta normális megszólítás?

Úrnő a BDSM-ben van, meg a középkorban volt!

A helyes megszólítás hölgy vagy asszony lenne!

2023. márc. 3. 13:51
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

"A helyes megszólítás hölgy vagy asszony lenne!"

Eredj már!

Kedves Kovács Brigitta hölgy... (halálra kacagnám magam)

Kedves Kovács Brigitta asszony... (de nem is vagyok férjezett!!!)

2023. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7. Mert az úrnő nem vicces mi??? Senkinek az úrnője nem vagyok, ne hívjon így senki!!

De a hivatalos megszólítás továbbra is hölgy vagy asszony, ez tény!

2023. márc. 3. 15:48
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
Az úrnő a hivatalos megszólítás.
2023. márc. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Akkor tessék olvasd el!

[link]

2023. márc. 3. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!