Valaki megkapta 60 napon belül A K&h-től a 40ezres jóváírást?

Figyelt kérdés
2023. márc. 14. 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Fog menni ra havonta megfelelő összeg? Gondolom nem. Aztan fizetheted vissza a horror számlavezetési es kartya dijat.
2023. márc. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 krwkco ***** válasza:

"Fog menni ra havonta megfelelő összeg? Gondolom nem."

Még ha prémium számláról van is szó, akkor sem kell havi 500 ezres jövedelem. Ha van annyi tartalék, mint a különbség, akkor havonta meg lehet járatni az államkincstárnál diszkont kincstárjegyben.

Vagy ha megadják a hitelkártyát, akkor a bank pénzével ugyanez.

2023. márc. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nezd, akik ezt a 40kt igenybe kivanja venni a tobbsegenek meg 250k fizetese sincs nem hogy a kincstarral businesseljen.


Valamelyik bank hasonlo ajanlatat neztem es ott havi 280ks bevetelt várnak, ami van olyan reteg aki nyilvan nem tudja teljesiteni es az egyszeri 40kt utana jocskan visdzafizeti.

2023. márc. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ha a feltételekre vagytok kíváncsiak annyi volt hogy 70.000 Ft érkezzen rá 3 hónapig illetve 5xi digitalizált kártyával történő fizetés történjen.

Többszöröse érkezik a kártyámra illetve naponta 5x fizetek vele ilyen formában.

Ennyi.

Hihetetlen ez a magyar mentalitás.

2023. márc. 14. 15:58
 5/16 A kérdező kommentje:
Első bankom illetve bankkártyám.
2023. márc. 14. 16:01
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha az elso bankod es bankkartyad akkor hogy es hova jott eddig a tobbszorose? Egy kis ellentmondást velek felfedezni.
2023. márc. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mi van? Sehova nem írtam hogy eddig máshova ment a pénzem vagy sokadik bankom.

Nem értelek.

2023. márc. 14. 16:23
 8/16 A kérdező kommentje:
Remélem a lényeget is elolvastad az első kommentem. Nem a 2.volt fontos.
2023. márc. 14. 16:24
 9/16 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Én a Raiffeisen banknál nyitottam február közepén számlát (Aktivitás 3.0)...... ők 30000 Ft jóváírást igértek.


És ott csak egy feltétel volt, az 1 év hőségidő (+ promóciós számla - Pl Aktivitás 3.0) . Ebben a számlacsomagba csak az ingyenes számlavezetésnek a feltétele a havi 4 tranzakció legalább a br. minimálbér felébe.


A 30000 Ft jováírásnak ez nem feltétele, CSAK az 1 év hűségidő!!!!


Igaz a szerződésbe nincs leírva de az ügyintézó nekem azt mondta mínuszba NE legyen a számlám, mert akkor nincs jóváírás. Erről gondoskodtam, ráutaltam a kártya díjat + van rajta még kb 10 ezer Ft.



Hát a 30 ezer Ft azóta se kaptam meg 😔😔 (igaz március 31.ig igérték a jováírást, és az még telt le)


- Megjegyzem egy csomó banknak van hasonló számlanyitásos ajánlata, és azt láttam facebookon több banknál is, hogy kommente panaszkodnak hogy a pénz nem jött meg.


Én azt nem értem, hogy akkor most a bankok (több is) szándékosan nem fizetnek?

2023. márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
*még NEM telt le
2023. márc. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!