Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Legális, hogy egy interneten...

Legális, hogy egy interneten közzétett bankkártyát használjak?

Figyelt kérdés

Láttam Twitteren több embert is, aki feltöltötte a bankkártya adatait. Hogyha használtam és rendeltem vele valamit, az illegális? Lopásnak számít?

Közzé van téve, nyíltan. Lehet ebből bajom, vagy így legális?



2023. márc. 19. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen így sem legális.
2023. márc. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt inkább arról van szó, hogy hozzá nem értők eldicsekedtek az 1. bankkártyájukkal, nem? Nem azt írták ki, hogy mindenki vegyen vele amit akar? (De ha azt írták volna is, akkor sem lenne éppen legális..)
2023. márc. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 krwkco ***** válasza:
100%

"Láttam Twitteren több embert is, aki feltöltötte a bankkártya adatait. Hogyha használtam és rendeltem vele valamit, az illegális?"

Az a lopáson felül visszaélés értelmi fogyatékkal élő kárára! :-) :-(

2023. márc. 20. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Hamar le fogod csukatni magad :))
2023. márc. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Ez kb ugyanaz a kategória, mintha azt mondanád, hogy "valaki nyilvánosan ott hagyta a pénzét az asztalon, lehet belőle bajom, hogy elvettem és elköltöttem?" :D
2023. márc. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Kizart hogy tudnad hasznalni.
2023. márc. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!