Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megéri mostanság OPT-s gépkocs...

Megéri mostanság OPT-s gépkocsinyereménybetétkönyvet venni?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy régebben voltak 50ezer Forintos betétkönyvek. Ha még van ilyen,akkor mondjuk vennék vagy kettőt. Szerintetek megéri ilyet venni?

2023. márc. 25. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Sosem érte meg.
2023. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
miért?
2023. márc. 25. 20:44
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Amiért lottót sem éri meg.
2023. márc. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Egyetlen szerencsejáték se tudja megérni.

Ezeket a játék öröméért meg lehet venni, de pénzügyileg a gépkocsinyeremény betétkönyv borzasztó rossz neked.


Ha van 100ezer forintod, akkor évi 15 ezer forint kamatról mondasz le, amit állampapírnál kapnál, azért, hogy megéld a hűha nyerhetek egy kocsit érzést.

2023. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem éri meg, sose érte meg. Szerencsejáték, aki nyer, annak jó, másnak nem.
2023. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Inkább fektesd állampapírba.
2023. márc. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha befektetésnek szánod, akkor nem éri meg.

Ha csak játszani szeretnél, akkor nyugodtan tegyél bele valamennyi (neked) aprópénzt, semmivel nem értelmetlenebb, mint pl lottózni.

2023. márc. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem befektetés céljából venném,csupán hátha nyerek egy kocsit
2023. márc. 26. 14:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg. Én takarék nyereménybetétben tartottam bent egy évig 200ezret, majd kivettem, mert megúntam, hogy semmit se nyertem. Ott havonta pénzt, azaz vásárlási utalványt, robogót, autót is lehet nyerni. Esetleg azt is megpróbálhatnád.
2023. márc. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!