Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ingyen kamatmentes hitelben...

Ingyen kamatmentes hitelben mi a becsapas?

Figyelt kérdés
Pl lehet venni mosogepet 6 havi kamatkementes hitelre
2023. márc. 31. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Miért lenne ebben becsapás? Nem romlik annyit a pénz 6 hónap alatt, hogy ne érné meg ezzel bevonzani vevőket.


Az ilyen hitel egyébként is csak kényelmet szolgál: kis odafigyeléssel az ember félre tudna tenni annyit, amibe az egész mosógép kerül.

2023. márc. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Annak a kamatait vagy a kereskedő vagy a gyártó fizeti a hitelt adó felé. Nekik ebben az a buli, hogy az ingyen hitel miatt ilyenkor többen veszik a terméket.
2023. márc. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Fel is vetettek mar ilyet?
2023. márc. 31. 18:02
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem becsapás, üzlet. Ezzel olyanokat is motiválnak vásárlásra, akik egyben nem tudnák/akarnák kifizetni a gép árát, vagyis ezzel több bevételre tesznek szert. Még ha hat hónap késéssel is.
2023. márc. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A hitel költsége eleve be van építve a termék árába így a semmiért is fizet az, aki nem hitelre veszi meg
2023. márc. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

En kamatmentes hitelre hoztam ki a telom.


Ki tudtam sőt ki is akartam fizetni egyben de aztan felajanlotta a csavo en meg azt mondtam oke. Igy is elofizeteses vagyok, a szamlaval egyutt fizetem a reszletet, ami a huszonkettede a a vetelarnak. Amugy is ket ev husegidot kertem, szal.

2023. márc. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezekben az az üzlet, hogy a vásárlok egy resze ugyis megcsúszik a törlesztéssel, akár csak olyan banális hiba miatt, hogy elfelejti a folyószámla egyenlegét az inkasszó összeg felett tartani.

És akkor már súlyos kamatok vannak.

Meg miután kifizetted.az egeszet elfelejted megszüntetni a hitelszámlát, elkezdik vonni a számlavezetési díjat.

Ilyesmik miatt éri meg nekik

2023. márc. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
külön hitelszámla kell miatta???
2023. márc. 31. 19:41
 9/13 anonim ***** válasza:
persze, pl Cetelem
2023. márc. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

Kamatmentes reszletrol van szo nem hitelrol.


Pl telefonnal nem kell hozza semmi. Egyszeruen a reszleteket kell fizetni csekken vagy elektronikusan.

2023. márc. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!