Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp sms szolgáltatást hol...

Otp sms szolgáltatást hol kell lemondani online?

Figyelt kérdés

Szeretném lemondani az Otp sms-eket, teljesen felesleges és drága… Applikációban kikerestem, tovább irányított a netbankhoz a böngészőmben, beléptem és nem találom. Én már az új InternetBankot használom és egyszerűen nem találom sehol a lemondást. Azon keresztül le lehet mondani? Vagy kotorjam elő a papírjaim a régi felülethez?

Előre is köszi a segítséget!



2023. ápr. 2. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Azt csak személyesen tudod 1 bankban megtenni. Anno én is úgy mondtam le. Vagyis nekem az ügyintéző azt mondta hogy netbankon keresztül nem tudod lemondani.
2023. ápr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Az új netbank egy kaki, fele funkció nincs benne. Belépsz a régibe és ott az OTP Direkt mobiltelefonos szolgáltatásoknál (beállítások pont asszem) le tudod mondani. Nem kell hozzá bemenni a bankba, csak az ügyintézők sokszor fogyatékosak és hülyeséget beszélnek.
2023. ápr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

Énis felhívtam egy ügyintézőt és azt mondta csak személyesen lehet lemondani..

Munkából kellett elszaladnom, mert nyilván már 4-kor zár az összes.


Rémes ez a bürokrácia ami a magyarországi bankoknál folyik.

2023. ápr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeséget mond az ügyintéző, mert szerintem azt hiszi, hogy már mindenki csak az új webbankot használja. Azon nem is lehet kikapcsolni, de a régin igen.
2023. ápr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!