Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Honnan tudnék pénzt szerezni?

Honnan tudnék pénzt szerezni?

Figyelt kérdés

Olyan helyzetben vagyok, hogy eléggé megszorultam pénzügyileg, viszont lenne lehetőségem egy nagyon jó befektetésre, de ehhez minimum szükségem lenne 2-300 ezer Ft-ra.

Honnan tudnék gyorsan ekkora pénzhez jutni?

Akár uzsora is szóba jöhet, mivel ez a befektetés 1-2 éven belül a sokszorosát visszahozná, így nem lenne gond visszafizetni az uzsorát sem, de most kellene ebbe befektetnem, különben elúszik a lehetőség.

Egyedül élek, mert a szülőkkel megromlott a viszony, egyetemen tanulok, viszont a pénzügyi gondok miatt jelenleg passzív a félévem, így a diákhitel sem játszik. Van egy kis jövedelmem, de szerintem egy bank se fogadja el. Vagy van ahol adnak hitelt nagyon kedvezőtlen kamatra is?

Esetleg magányszemélytől valahonnan?

Köszönöm a válaszokat!



2023. ápr. 17. 13:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
89%
elmész dolgozni, 20 nap alatt megvan ez a pénz szinte bármilyen munkahelyen.
2023. ápr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
70%

"Egyedül élek, mert a szülőkkel megromlott a viszony,"

Talán nem véletlenül...

"egyetemen tanulok, viszont a pénzügyi gondok miatt jelenleg passzív a félévem, így a diákhitel sem játszik."

Van viszont napi 24 óra szabadidőd, amit munkára fordíthatsz. Ha Budapesten laksz, elmész mosogatni bármelyik étterembe, ingyen kajád lesz és napi 12-13 ezer forintod zsebbe. Szakértelem sem kell hozzá.

"Van egy kis jövedelmem, de szerintem egy bank se fogadja el."

Havi igazolt 100 nettó alatt nincs hitel.

"Vagy van ahol adnak hitelt nagyon kedvezőtlen kamatra is?"

Az uzsorahitel egy legenda, illetve ha van ingatlanod, arra bármikor adnak neked, ha ráíratod az uzsorásra és visszavásárlási opciót beleírtok. Ha lesz pénzed, visszavásárolod, ha nem lesz, buktad a kérót.

2023. ápr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!