Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hazudni a banknak személyi...

Hazudni a banknak személyi kölcsönnél?

Figyelt kérdés

Személyi kölcsönt szeretnék felvenni, jelenleg nincs munkám de májustól már lesz, külföldön.

Online ha szeretném igényelni, akkor ott engedi a bank, mert a volt magyar munkahelyem adati ott vannak, pl az átlagkeresetem stb..

De nyilván ehhez hazudnom kellene a banknak arról, hogy még ott dolgozom. Külföldről tudnám törleszteni a személyi kölcsönt, így is kiderülne, hogy hazudtam a banknak? Illetve ha igen, akkor nagy baj lehet belőle? Úgy is, hogy rendesen fizetem ?



2023. ápr. 19. 13:04
 1/9 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
100%
Ha nem kérnek munkáltatóit talán.
2023. ápr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem kérnek, mert az adott bankhoz kaptam 3 éven keresztül a fizetésem.

De nyilván vannak olyan kérdések, hogy nem állok-e felmondás alatt meg stb..

2023. ápr. 19. 13:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez azért necces, mert ha mégis kiderül, akkor a bank egy azonnal összegben követelheti a teljes tartozást.
2023. ápr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha most mar nem jon munkaber mondjuk februar ota akkor nem fog mukodni. Ha kaptal meg aprilisban akkormukodhet.


De amit csinalni akarsz az buncselekmeny.

2023. ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Aláírsz majd egy nyilatkozatot hogy minden adatot a valóságnak megfelelően közöltél büntetőjogi felelősséged tudatában.
2023. ápr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor végülis nem szabad úgy gondolkozni, hogy addig amíg fizetve van minden rendesen , addig a banknak is “jó” , úgyhogy nem foglalkoznak vele.
2023. ápr. 19. 14:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Bolond vagy?
2023. ápr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A banknak a sok megbízható ügyfél a "jó", nem az, hogy egy darab személyi kölcsönt te fizetsz rendesen fizetsz.


Nem tudhatod, milyen automatizmusok futnak a háttérben és azok mikor buktatnak le. Nagyon intelligens rendszereik vannak a bankoknak, nem éri meg velük szórakozni.


Mennyi pénz kell és mire? Ha jövő hónapban már lesz melód, akkor nem tudsz addig várni és találni egy olyan bankot, aki így hitelez?

2023. ápr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
Melyik banknál vagy?
2023. ápr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!