Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol csináltassak magamnak...

Hol csináltassak magamnak bankkártyát?

Figyelt kérdés

Olyan munkahelyem lesz ahol nem készpénzben fizetnek hanem számlára utalnak sajnos. Nem vagyok a bankszánla és bankkártya híve de muszáj csináltatnom.

Mit javasoltok hol éri meg a legjobban?

Amint megkapom a fizut az egészet leveszem készpénzben, nem kártyázom én.

Értesítést kérek ha megjön a fizetés és ennyi.

Max ha ingyenes akkor alkalmazás telora és ott látom ha utalás jön.

34 éves vagyok nem junior kártya lesz.



2023. ápr. 24. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bankmonitor-on össze tudod hasonlítani a bankokat.
2023. ápr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Gyakorlatilag mindegy. Egy sima alap számla kb mindenhol ugyanaz. Én azt javasolnám, válaszd azt, amelyik bankfiókja hozzád a legközelebb van, így legalább ha személyesen be kell menned valamit intézni, legalább ezzel nyersz valamit.
2023. ápr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Eddig mindenhol feketén dolgoztál? Már legalább 10 éve csak utalással fizetnek, törvényi előírás.
2023. ápr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mindegy melyiket választom ha azt nézem melyik áll közel hozzám egyforma az összes nekem.

Eddig is bejelentve dolgoztam de kp-ban fizettek nekik is jobb volt úgy, választhattam h kp vagy kártya... De az új melomnál sajna nincs választásom.

2023. ápr. 24. 21:37
 5/12 Hintalow ***** válasza:
100%
Van az már majdnem 20 ève inkább, az első munkahelyemen voltam 2004-2005 körül, amikor kötelezővè vált.
2023. ápr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jó lenne hozzászoknod a bakhoz meg a kártyához, mert előbb-utóbb megszűnik a készpénz.
2023. ápr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

@3


Ez nem igaz.


A #6 sem.


@5 Ma sem kötelező. Régi cikk, de ma is érvényes: [link]

2023. ápr. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Hintalow ***** válasza:
61%
Hát jah, technikailag nem kötelező, csak 100-ból sacc 97 munkahely könnyes szemmel búcsút vesz tőled valami nehezen beleköthető indokkal, ha ilyen vágyakkal kezdessz előállni 😀
2023. ápr. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7. Mire Magyarországon bevezetik az eurót (mert valamikor be fogják), addigra az euró készpénz már nem létezik. Ha az EKB erre irányuló törekvéseiről nem tudsz, akkor nézz utána.
2023. ápr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hülyeségeket tudtok írni de kérdésemre választ keveset.


Megszünit a készpénz aha majd egy nagy üstbe elégetik az összeset biztos... Ugyan már...


Na jo köszönöm az első kommentelonek a választ.

2023. ápr. 25. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!